Joburi la Dedeman, Praktiker, Arabesque

RECRUTARI LA DEDEMAN
Receptioner marfa in filiala din Alba Iulia
Sef raion in filiala din Alba Iulia
Coordonator transport marfa in filiala din Alba Iulia
Consultant vanzari-raion termice in filiala din Alba Iulia
Consultant vanzari in filialele Dedeman din Brasov, Cluj Napoca, Buzau

Pentru:
- descrierea (responsabilitati) post,
- profil, cerinte canditat,
- beneficii post
vizitati dedeman.ro

POSTURI DISPONIBILE LA PRAKTIKER
Lucrator comercial in filialele Bucuresti (Vitan), Cluj - Napoca, Deva, Galati, Oradea, Voluntari.
Casier/ Casiera in filialele Deva, Oradea.

Toate detaliile despre angajare pe praktiker.ro

JOBURI LA ARABESQUE
Reprezentat vanzari in filialele Arabesque din Iasi, Piatra-Neamt, Bacau, Focsani, Galati, Constanta, Bucuresti, Craiova,
Pitesti, Brasov, Timisoara, Cluj-Napoca, Baia Mare.

Cei interesati de joburile vacante, din filialele Arabesque, obtin mai multe informatii pe arabesque.ro

0 comentarii:

Trimiteți un comentariu